Ty również możesz zarabiać na systemie Siteor

Udostępniamy kilka opcji za pomocą, których system Siteor może przynosić Ci zyski. Oferujemy kilka możliwości współpracy abyś wykorzystał możliwość zarabiania na Siteor CMS w miarę swoich możliwości. Wybierz jedną ze ścieżek dla siebie.

Najbardziej plastyczny system CMS na rynku

Korzystając z systemu Siteor CMS można tworzyć zarówno proste strony, blogi, sklepy internetowe jak i bardzo duże portale. Nie ma problemu aby na Systemie Siteor uruchomić choćby portal pokroju Onet.pl lub wp.pl.

Trudno znaleźć system w którym praktycznie każdy "aktywny" element do wklejenia na stronę można praktycznie w 100% dostosować do swoich wymagań, do dowolnego szablonu. Siteor jest więc idealnym narzędziem dla twórców witryn.

Zarabiaj na usługach dla Siteor

Stań się ekspertem od Siteor CMS. Uruchamiaj strony klientów, twórz szablony, świadcz pomoc, przenoś treść witryn, zarządzaj ich stronami. Możliwości jest wiele.

 

Sprzedawaj pod własną marką ( white-label )

Siteor oferuje możliwość rebrandingu i udostępnia Panel do zarządzania swoimi klientami, którym uruchomiono strony WWW na bazie CMS Siteor. Rozpoczęcie tego typu współpracy nie wiąże się z żadnymi kosztami.

 

Wystarczy HTML + CSS

Wystarczające umiejętności, które należy posiadać aby móc uruchomić stronę na Siteor CMS to HTML + CSS. System zapewnia miejsce na serwerze, hosting plików miejsce na składowanie i edycję szablonów HTML, plików CSS oraz plików grafiki. Edytor szablonów i plików CSS jest wbudowany w system. Nie potrzeba więc dodatkowych narzędzi aby tworzyć i zarządzać stroną klienta. 
Siteor, poza edycją samego szablonu strony, umożliwia pełną edycję najmniejszych składowych części z których składa się strona np. koszyk sklepowy bądź pojedynczy komentarz do wpisu na blogu.


Zobacz listę aktualnych partnerów

Łatwo zarządzaj stronami Twoich klientów.

Strona dla firmy jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy poprzez jeden Panel Administracyjny chcą zarządzać wieloma stronami swoich klientów. My zapewniamy ciągłe działanie, utrzymanie i rozwój, więc możesz skupić się na dostosowywaniu stron do potrzeb Twoich klientów.

Siteor posiada wsparcie zespołu technicznego, który w bardzo krótkim czasie może przeszkolić pracowników firmy współpracującej oraz dostosować funkcjonalność od wymagań klienta końcowego.

Dla firm współpracujących możemy zapewnić kompleksowe wsparcie techniczne dzięki czemu mogą one skoncentrować się na analizie wymagań, kreacji i kontaktach z własnymi klientami.

Zapewniamy pełne wsparcie

Jesteśmy do pełnej dyspozycji w razie pytań bądź wątpliwości związanych z działaniem systemu. Na specjalnej, ciągle aktualizowanej stronie pomocy dla partnerów można znaleźć odpowiedzi jak radzić sobie ze zwykłymi jak i nietypowymi sytuacjami związanymi z pracą nad systemem.

Współpraca w wykorzystaniu systemu Siteor może być szczególne cenna dla

  • Firm wdrażających oprogramowanie typu ERP/CRM
  • Agencji Interaktywnych
  • Firm wykonujących strony internetowe
  • Firm hostingowych